Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Frky, anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Onlinovky zdarma, počítače, Ilustrace, obrázky, Laetitia Casta, internet, Vlajky států světa, M, Ashlee Simpson, Přehled vlajek USA, Seznam vlajek amerických států, pro dospělé, zábava

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kapr, Vánoční světýlka, Jmelí, Brno, Obrazovka, Kavkazská jedle, Vánoční svícen, Štědrý večer, Adventní kalendář, Kuba, Husarské knoflíky, Štóla, Pastýř, Vosí hnízda, Jídlo, Ježíšek, Jmenovka, Film, Drážďany, Tapeta, Perníčky, Vánoční tapety, Adventní věnec, Vánoční stromek, Patchwork, Přání, Jingle Bells, Samolepky, Jedle, Vánoční filmy, LED svíčky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Informace, technika, zábava, informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, účetnictví, český jazyk, kultura, cestování, materiály, psychologie, lékařství a medicína, nemoce, stavebnictví, literatura, náboženství a křesťanství, zločin a právo, hardware, věda, latina, sport, školství, chemie, ekonomie a ekonomika, jídlo, příroda, různé, nástroje atd.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Oblíkačky apod.

Keywords:Seznam vlajek měst České republiky, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, Seznam přípon a koncovek souborů, Gillian Anderson, Dopravní značky, Dopravní značení, Obrázky na plochu počítače, Online omalovánka zajíčci, linky, volný čas, hyperlinky

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Renesance, Hudba, Faraon, Esejista, Producent, Trest smrti, Egypt, Husité, Antropolog, Nežijící, Avangard Omsk, Ministr, KSČ, Francie, Poslanci, Herec, Generalissimus, Nobelova cena, Pop, Američan, ČSSD, Skladatel, Prezident, Hudebnice, Upálen, Druhá světová válka, Boston Bruins, Překladatel, New York Rangers, Prezidenti, Továrník, Mluvčí, Státník, Žijící, Masový vrah, Slovenští prezidenti apod.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Akční hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Závody aut, Adventury, Logické hry, Sportovní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, stavby, ovoce, smajlíci a emotikony, halloween, přístroje, mapy, zelenina, květiny, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, muži, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, Vánoce a Advent, nápoje, náboženství, hudba, láska, hmyz, jídlo a nápoje atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, Logické, Klasické, Oddechové, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: humor, Online adventní magazín, Seznam vlajek měst České republiky, Texty přáníček k svátku podle jmen, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na PC ke stažení, Obrázky zdarma, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Online testy a kvízy zdarma, webovky, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Egypt, Masový vrah, Prezidenti, Generalissimus, Křesťanství, Sci-fi, Philadelphia Flyers, Ministři, Zpěvačka, Novinář, Trest smrti, Překladatel, Slovenští prezidenti, Voják, Francie, Hudebnice, Antropolog, Druhá světová válka, Básník, Podnikatel, Čeští králové, Charta 77, Zlatý slavík, Archivář, Sochař, Čech, New York Rangers, Habsburkové, Poslanci, Country, Prezident, Orlík, NHL, Američané, New Jersey Devils, Scénárista apod.

Síť, technika, zábava, informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak vytvořit, v čem spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, komprimace dat, video soubory, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, země EU, měny, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Sexy Shannon Elizabeth, školství, Webové online hry zdarma, zdarma, Gillian Anderson, odkazy, webové stránky, Online životopisy, biografie

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Egypt, Masový vrah, Prezidenti, Generalissimus, Křesťanství, Sci-fi, Philadelphia Flyers, Ministři, Zpěvačka, Novinář, Trest smrti, Překladatel, Slovenští prezidenti, Voják, Francie, Hudebnice, Antropolog, Druhá světová válka, Básník, Podnikatel, Čeští králové, Charta 77, Zlatý slavík, Archivář, Sochař, Čech, New York Rangers, Habsburkové, Poslanci, Country, Prezident, Orlík, NHL, Američané, New Jersey Devils, Scénárista apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ježíš Kristus, Kapr, Santa, Rumové řezy, Sněhová vločka, K Tisku, Kameňák, Ostrava, Vánoční svařák, Řetězy, Sám doma, Plocha, Štědrý den, Omalovánky, Vánoční punč, Vykrajovátka, Filmy, Vánoční pozadí, Špalda, Vánoční svícen, Košíčky, Jmelí, Milka, Zima, Nový rok, Třásně, Vánoční koule, Vánoční filmy, Vánoční prostírání, Vánoční stromek, Francouzsky apod.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Indiana, Michigan, Nevada, Maine, Arizona, New York, Aljaška, Iowa, Rhode Island, Colorado, Louisiana, Wyoming, Nebraska, Západní Virginie, Montana, Wisconsin, New Hampshire, Texas, Virginie, Kansas, Pensylvánie, Georgie, Minnesota, Washington, Massachusetts atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: multimédia, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, zajímavosti, Kde koupit levné letenky?, tipy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Azerbaijan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stížnost: Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Přání k svátku podle jmen
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu PC
Linky na partnerské weby
Přáníčka k svátku
Naše tipy na užitečné weby
Prodej, inzerce, bazar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.