Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Kameňáky, černý humor, fórky, vtipy, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fórky, vtipy, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O škole, Frky o tchýních, O důchodcích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky ze života, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech apod.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Strategie, Vánoční online hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Frky, vtípky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O škole, O Somálcích, O ekonomech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, F, Super online hry zdarma, Albania, Seznam souborových přípon, Online hry pro děti zdarma, Super online flash hry, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Super online kvízy, Nejhranější hry online, B, kuriozity

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v počítač, ultrabook, tablet, phablet, smartphone, displej, mobil, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 2000, FreeBSD, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows 98, Microsoft Windows Vista. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, motorky, ptáci, fantasy, hmyz a pavouci, Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, zvířata, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1536, 2560x1920, 360x640, 4800x1200, 1280x768, 1280x854, 750x1334, 3200x1200, 1600x900, 1800x1440, 1680x1050, 1366x1024, 393x786, 1280x800, 2560x1600, 375x812 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v tablet, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, displej, smartphone, monitor, počítač, phablet a pro operační systémy Windows 95, Lubuntu, Windows XP, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows NT, Java ME, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, wallpapery, hudební tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, sportovní pozadí, auta, 3D a Abstraktní, zvířata, rostliny, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z HD 1280x720, 854x480, 1920x1440, hi res 2560x1920, 1600x1200, 1600x900, 1152x1920, 2560x2048, 1366x1024, 1024x600, 1280x1024, 1152x768, 375x667, 1280x960, 1152x864, 1280x768 atd.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventury, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Farmářské hry apod.

Keywords:zeměpis, Dopravní značení, info, Prapory regionů a království, Velikonoční textová blahopřání, internet, H, volný čas, Andrés Iniesta, Seznam souborových přípon, Vánoční web, počítače

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: humor, Super online hry zdarma, Onlinovky zdarma, Libro de colorear, č, hyperlinky, PC tapety pro Windows, Fond d écran, výukové pomůcky, Dopravní značky, Onlinovky zdarma, Státní prapory států světa

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Láska nebeská, Papírové ozdoby, Monitor, Santa Claus, SMS, Keramika, Pro děti, Slámový adventní věnec, PF, Strom, Francouzsky, Osvětlení, Jmenovky, Jingle Bells, Santa, Smrk, Keramický adventní věnec, Milka, Sněhová vločka, Brno, Dia, Blahopřání, Papírový vánoční stromek, Ostrava, Píseň, Vánoční světýlka, Vánoční koledy, Bramborový salát, K Vytisknutí, Štědrý den apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky amerických států USA, odkaz, Kasina, Státní prapory všech států, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, Online tetris hry zdarma, internetové stránky, Počítačové tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Láska nebeská, Papírové ozdoby, Monitor, Santa Claus, SMS, Keramika, Pro děti, Slámový adventní věnec, PF, Strom, Francouzsky, Osvětlení, Jmenovky, Jingle Bells, Santa, Smrk, Keramický adventní věnec, Milka, Sněhová vločka, Brno, Dia, Blahopřání, Papírový vánoční stromek, Ostrava, Píseň, Vánoční světýlka, Vánoční koledy, Bramborový salát, K Vytisknutí, Štědrý den apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Síť, všeobecné informace zdarma

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro monitor, displej, notebook, tablet, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, mobil, smartphone, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 2000, Slackware, SUSE Linux, Windows XP, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, květiny, kytky, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, letadla, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, zvířata, 3D a Abstraktní, auta, motorky, motocykly, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 320x568, 1680x1050, HD 1280x720, 640x480, 1800x1440, 360x640, 360x720, 1280x768, 800x1280, 1152x864, 1024x600, 768x1024, 375x667, 1152x768, 1280x1024 atd.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Colorado, Iowa, Utah, Kentucky, Wisconsin, Oklahoma, Missouri, Georgie, Severní Karolína, New York, Západní Virginie, Nebraska, Florida, Virginie, Aljaška, Arizona, Vermont, Rhode Island, Jižní Dakota, Idaho, Texas, Arkansas, Kansas, Havaj, Ohio atd.

Klíčová slova: školství, weby, Obrázky a kliparty zdarma, webovky, Vlajky měst a obcí České republiky, Tapety na plochu města, Online vánoční webzine, Kliparty pro dokumenty, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové online testy zdarma, Omalovánky a vymalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Miska: Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Paris Saint-Germain F.C.
Partnerské weby
Obrázek čokoládový zajíc
Tipy na zajímavé weby
Five-card draw
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.