Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Síť, všeobecné informace zdarma

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: internet, humor, zajímavosti, Online biografie, životopisy osobností, Manchester United FC sepak bola, Dopravní značení, Dopravní značky, pro děti, Obrázek Sexy oči, Životopisy osobností, Online hry zdarma, Online adventní magazín, kuriozity

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Logické hry, Relaxační hry, Závody aut, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, ptáci, nápoje, náboženství, rostliny, láska, zelenina, hudba, přístroje, sport, smajlíci a emotikony, ovoce, hmyz, muži, nástroje a přístroje, halloween, zvířata, stavby, Vánoce a Advent, květiny atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:hyperlinky, doporučujeme, B, školství, Online tetris hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, pro dospělé, tipy, Sobi, Tapety na PC ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, volný čas

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Frky, fóry, kameňáky, vtípky, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, fóry, kameňáky, vtípky, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, všeobecné informace zdarma

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Fórky, anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Somálcích, O manželství, Vtipy o policajtech, O Windows, O zvířátkách, O ženách apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Wisconsin, Massachusetts, Georgie, Texas, Maine, Severní Karolína, Minnesota, Pensylvánie, Rhode Island, Havaj, Severní Dakota, Arkansas, Nové Mexiko, Indiana, Louisiana, Arizona, Iowa, Colorado, Missouri, Aljaška, New York, Florida, Kentucky, New Hampshire, Oklahoma atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky, Ilustrační obrázky, Vlajka prezidenta České republiky, weby, Online vánoční webzine, linky, Svícen, Pozadí na PC, Webové online hry zdarma, webové stránky, V

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Moudrosti, bonmoty, aforismy, úsloví, moudra, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, bonmoty, aforismy, úsloví, moudra, přísloví, výroky, z kategorií citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Závody aut, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, webovky, Online hry pro děti zdarma, Novoročenka psaná anglicky, Tapety na plochu PC, Online testy zdarma bez registrace, zadarmo, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky jednotlivých států USA, zdroje informací

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Moudrosti, bonmoty, aforismy, úsloví, moudra, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, bonmoty, aforismy, úsloví, moudra, přísloví, výroky, z kategorií citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Americké federální vlajky, info, Online hry zdarma, F, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, Vlajky států obrázků, cestování, Vlajky států a zemí světa, počítače, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem,

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kam na výlet?
Naše tipy
Gratulace a přání
Zajímavé internetové odkazy
Tapety, wallpapery na plochu PC
Partnerské weby
Ozdoba
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.