Zajímavé odkazy, důležité informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Anekdoty, černý humor, vtípky, vtipné texty, fórky, fóry

Chcete se uvolnit? Anekdoty, černý humor, vtípky, vtipné texty, fórky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O škole, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Wallpapery na tablet - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. doporučujeme pro smartphone, PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, mobilní telefon, počítač, notebook, displej a pro operační systémy Java ME, Lubuntu, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 10, BlackBerry OS, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Tapety na PC z kategorií hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, zvířata, květiny, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fantasy, ptáci, Formule 1, motorky, free wallpapers, velkoměsta a noční život, fraktály, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 854x480, 1600x900, 412x846, 393x786, 800x1280, 2048x1536, 1080x1800, 1280x960, 1536x2048, 375x667, 1920x1440, 1200x1920, 1800x1440, 640x480, 1366x768, 1920x1200 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, info, Dopravní značení, Sexy Alyssa Milano, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Rulet Roulette, Státy a jejich prapory, doporučujeme, A, Online adventní magazín

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Bojové hry, Střílečky, Závody aut, Strategie a tak dále.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

černý humor, vtipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, vtipy, kameňáky, vtípky, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, důležité informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, měny, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, okresy České republiky, hudební zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, politické strany a hnutí apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Oddechové hry, Deskovky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Letecké simulátory apod.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, linky, humor, Fernando Torres, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online biografie, životopisy osobností, zajímavosti, Onlinovky - online hry, zdroje informací, počítače, M

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, věda, nástroje, cestování, materiály, účetnictví, fyzika, latina, školství, software, jídlo, příroda, ekonomie a ekonomika, literatura, chemie, lékařství a medicína, rostliny, náboženství a křesťanství, stavebnictví, technika, internet, zkratky, kultura, sport atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Internet, síť, důležité informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, obrazy disků, grafiku, internet a web, systémové soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Americké federální vlajky, multimédia, Cristiano Ronaldo, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online testy zdarma bez registrace, hyperlinky, Sexy Mary-Kate Olsen, zadarmo, Státní prapory zemí světa, cestování, internetové stránky

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

World wide web, internet, důležité informace

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Jižní Karolína, Západní Virginie, Aljaška, Kentucky, Severní Dakota, Kansas, New Jersey, Mississippi, Jižní Dakota, Iowa, Wisconsin, Louisiana, Nové Mexiko, Delaware, New York, Idaho, Tennessee, Kalifornie, Indiana, Colorado, Nebraska, Connecticut, Rhode Island, Illinois, Alabama atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, software, zkratky, lékařství a medicína, psychologie, počítače, účetnictví, matematika, filozofie, sport, ekonomie a ekonomika, technika, věda, český jazyk, literatura, jídlo, příroda, internet, fyzika, nápoje, hardware, stavebnictví, zločin a právo, bankovnictví atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, URL, Kliparty pro dokumenty, Manchester United FC, Hry pro nejmenší děti online zdarma, M, výukové pomůcky, Narozeniny, Velikonoce, tapety, omalovánky, Členské země americké federace, Přehled formátů souborů, Ilustrační obrázky

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, mapy, osobnosti a lidé, zelenina, stavby, nástroje a přístroje, přístroje, halloween, zvířata, nápoje, symboly, muži, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, náboženství, láska, smajlíci a emotikony, věda, ptáci, hudba atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Tapety do mobilu - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety do mobilu. jsou vhodná pro phablet, tablet, PC, ultrabook, počítač, mobilní telefon, displej, mobil, smartphone, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Windows 95, Windows NT, Windows 10, Linux Fedora, Windows 7, Linux Xubuntu, macOS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Mint. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, noční města, auta, jídlo a nápoje, letadla, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, hudební tapety, wallpapery, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, zvířata. Dostupné rozměry 1680x1050, 1280x960, 2160x3840, 1920x1440, 2048x1536, 1600x900, HD 1280x720, 1536x2560, 2560x1440, 800x1280, 1600x1200, 1920x1280, 1024x600, 1280x768, 1024x768, 1280x854 atd.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, důležité informace

Klíčová slova: č, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online kvízy, Obrázek Studentka lolitka, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online vánoční webzine, zdarma, školství, Tapety do mobilu, Webové html5 hry zdarma, Taylor Swift, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Horoskop: Nevěřim na horoskopy.

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Tým NHL Columbus Blue Jackets
Juventus F.C. - klub sepak bola
Odkazy na užitečné webové stránky
Nelly Furtado
Sexy Hilary Duff
Linky na partnerské weby
Kasína
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Fitness
Naše tipy na užitečné weby
Cestovatelské pojmy, termíny, slang
Bayern Mnichov fotbalový klub
Zajímavé internetové odkazy
Tým NHL Philadelphia Flyers
Arsenal Football England

Děkujeme vám za vaši návštěvu.