Zajímavé odkazy, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, auta, jídlo a nápoje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, stavby, mapy, Vánoce a Advent, hudba, hmyz, halloween, zelenina, věda, náboženství, láska, zvířata, ptáci, osobnosti a lidé, nápoje, muži, ovoce, nástroje a přístroje atd.

Internet, síť, důležité informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: zdroje informací, pro děti, F, Nejhranější online testy a kvízy, Halle Berry, cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super free web games zdarma, Jihočeský kraj, pro dospělé, školství, webové stránky, zeměpis

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, země EU, hudební zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, vojenské hodnosti, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, úřady a ministerstva, geocaching apod.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Strategie, Akční hry, Závody aut, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Adventury a tak dále.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Informace, důležité informace

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Keywords:F, Biografie slavných osobností, Online zeměpisné testy zdarma, odkaz, Naomi Campbell, Kliparty pro Office, Státní vlajky států světa, webovky, Arsenal F.C., URL, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wallpapers na PC

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Full HD pozadí na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, monitor, počítač, mobilní telefon, PC, ultrabook, mobil, phablet, displej, tablet a pro operační systémy Windows 7, Mac, Windows Me, Java ME, BlackBerry OS, Android, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Lubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií 3D a Abstraktní, hudební tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, zvířata, wallpapery, květiny, kytky, noční města, auta, budovy a stavby, dopravní prostředky, rostliny, moře, oceány, pláže, voda a bubliny. Zvolte si z rozměrů 375x667, 854x480, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 800x600, 1680x1050, 2560x1600, 360x640, 1600x900, 1152x864, 393x786, 1536x2560, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1280x768 atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, důležité informace

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Aljaška, Západní Virginie, Missouri, Massachusetts, Wisconsin, Texas, Illinois, Indiana, Nebraska, Arkansas, Florida, Idaho, Nevada, New York, Kansas, Oklahoma, Severní Dakota, Jižní Karolína, Wyoming, Maine, Michigan, Alabama, Utah, Iowa, Connecticut atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Nové Mexiko, Arkansas, Colorado, Washington, Arizona, Idaho, Vermont, Delaware, Kentucky, Havaj, Texas, Nevada, Jižní Karolína, Kansas, Kalifornie, Nebraska, Iowa, Maryland, Missouri, New York, Rhode Island, Wyoming, Maine, Ohio, Oklahoma atd.

Wallpapers na PC - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. vhodné pro mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, displej, PC, notebook, phablet, mobil, tablet, smartphone a pro operační systémy Android, Linux Ubuntu, Windows 95, Mac, Slackware, Linux Fedora, Lubuntu, OSX, Windows 7, Windows XP, Windows Server 2012. PC tapety pro Windows z kategorií adventní a vánoční tapety, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, auta, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, rostliny, letadla. Zvolte si z rozměrů 1536x2560, 2160x3840, 1440x900, 750x1334, 1152x1920, 1600x1200, 412x846, 768x1024, 320x568, 2560x1600, 1280x768, 375x667, 1280x854, 1536x2048, 1280x960, 1920x1280 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Prapory regionů a království, zdarma, Vlajka Tokelau, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy, Online adventní magazín, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, doporučujeme, Full HD pozadí na PC, Dopravní značení, weby

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Text, Anděl, Blahopřání, Osvětlení do oken, Mrazík, Kinder, Drážďany, Vosí hnízda, Alkoholový kalendář, Staroměstské náměstí, Dárky, Šišky, Jezulátko, Koledy, Láska nebeská, Zima, Keramický adventní věnec, Santa, Bramborový salát, Slámový adventní věnec, Ježíš Kristus, Film, Adventní trhy, Křesťanství, Vánoční dekorace, Hostina, Ohňostroj, Silvestr, Popelka, Strom, Lindt apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, mytologie, podnikání a podnikatelé, školství, národnost, žurnalisté a novináři, sport, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, lékařství, vlastnosti, politici, poruchy, křesťanství, záliby, profese a zaměstnání atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Síť, důležité informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Wallpapery na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro notebook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, smartphone, počítač, tablet, ultrabook, phablet, mobil, PC a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Mac, Android, Windows 95, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), macOS. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, vesmír, kosmos, motorky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, květiny, nature - příroda, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fantasy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 1152x864, 2160x3840, 1280x720, 1920x1440, 1280x854, 360x640, 1600x900, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1152x768, 1200x1920, 1920x1280, 1280x1024, 412x846, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: ú, Stručný encyklopedický slovník, Super free web games zdarma, Halle Berry, linky, humor, Skvělé hry online zdarma, Nejlepší web stránka, výukové pomůcky, Online vánoční webzine, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Text, Anděl, Blahopřání, Osvětlení do oken, Mrazík, Kinder, Drážďany, Vosí hnízda, Alkoholový kalendář, Staroměstské náměstí, Dárky, Šišky, Jezulátko, Koledy, Láska nebeská, Zima, Keramický adventní věnec, Santa, Bramborový salát, Slámový adventní věnec, Ježíš Kristus, Film, Adventní trhy, Křesťanství, Vánoční dekorace, Hostina, Ohňostroj, Silvestr, Popelka, Strom, Lindt apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, mytologie, podnikání a podnikatelé, školství, národnost, žurnalisté a novináři, sport, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, lékařství, vlastnosti, politici, poruchy, křesťanství, záliby, profese a zaměstnání atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

World wide web, internet, důležité informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, země EU, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, týmy NHL, státy usa, měny, obecné zkratky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Strategie, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Sportovní, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Fórky, černý humor, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, multimédia, volný čas, info, Životopisy slavných osobností, Bridge, Přehled souborových přípon, Přehled souborových přípon, Wallpapery na PC ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky spojených států amerických, tipy, Velikonoční obrázky na plochu PC,

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

Naše tipy
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Partnerské weby
Andorra
Tipy na zajímavé weby
Anonymní proxy server
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.