Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Ftipy, frky, kameňáky, fórky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, frky, kameňáky, fórky, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Animace, Logické hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jedle, Osvětlení do oken, Německy, Ježíš Kristus, Vánoční svícen, Vánoční trhy, Jarmark, Perníčky, Adventní trhy, Dia, Štěstí, Pokrmy, Třásně, Vánoční koledy, Sám doma, Ježíšek, Vánoční stromeček, Stromeček, Smrk, Řetězy, Jingle Bells, PF, Staroměstské náměstí, K Vytisknutí, Špalda, Keramický adventní věnec, Tiskárna, Květiny, Adventní věnec, SMS, Křesťanství apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, počítače, Nejhranější hry online, zeměpis, Cristiano Ronaldo football, multimédia, odkazy, Dopravní značení, O vánočním filmu Sám doma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Biografie slavných osobností, webovky, info

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, okresy České republiky, týmy NHL, státy usa apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, Světové vlajky, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Poker Permainan kartu, URL, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dárky zdarma, zajímavosti, doporučujeme, V

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v phablet, displej, PC, notebook, obrazovka počítače, mobil, počítač, tablet, mobilní telefon, monitor, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Android, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows NT, macOS, Chrome OS, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií květiny, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fantasy, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, motorky, fraktály, ptáci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 2560x1440, 750x1334, 1920x1280, 1152x1920, 1366x1024, 800x600, 1600x2560, 1280x854, 2560x1920, 3200x1800, 1080x1800, 1366x768, HD 1280x720, 1920x1440, 1440x960, 360x640 atd.

Moudra, motta, aforismy, hlášky, výroky, myšlenky, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, aforismy, hlášky, výroky, myšlenky, rčení, z kategorií citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: zdroje informací, tipy, pro dospělé, Bezlepkové vánoční cukroví, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, kuriozity, Selena Gomez, F, internetové stránky, webové stránky, zábava

černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Ftipy, frky, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy

Chcete se uvolnit? Ftipy, frky, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O škole, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O důchodcích, O manželství, Vtipy o policajtech apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Auta a závodní, Deskovky, Oblíkačky, Adventury, Omalovánky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky apod.

Klíčová slova: linky, Obrázky zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Santa k tisku, internet, Pozadí na PC ke stažení, Přehled formátů souborů, Blahopřání novoroční, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na plochu počítače, Online adventní magazín

černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, psychologie, školství, materiály, nemoce, sport, ekonomie a ekonomika, internet, příroda, rostliny, počítače, nápoje, filozofie, věda, chemie, zločin a právo, hardware, politika, latina, náboženství a křesťanství, zkratky, bankovnictví, jídlo, český jazyk atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: F, Obrázky na PC ke stažení, Členské země americké federace, Přehled formátů souborů, Životopisy osobností, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, zadarmo, Kliparty zdarma, Dopravní značky, humor, pro děti, weby, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den,

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Filmy, filmová kamera, střih
Partnerské weby
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromeček
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.