Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Karetní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Velikonoční hry, Vánoční online hry a podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, ftipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Vánoční web, ú, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, hyperlinky, info, Online hry zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, počítače, Wallpapers na plochu PC, Seznam vlajek měst České republiky, P

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Wallpapers na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. lze použít v mobil, počítač, PC, obrazovka počítače, displej, tablet, ultrabook, notebook, smartphone, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 7, Android, Linux Ubuntu, Linux Mint, Linux Fedora, Mac, Java ME, Windows Me. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, ptáci, fantasy, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, hmyz a pavouci. Dostupné rozměry 2560x2048, 2560x1600, 1280x768, 1600x900, 320x568, 1280x800, 1600x900, 4800x1200, 1280x1024, 1600x2560, 1800x1440, 1366x1024, 1280x720, 1200x1920, 360x720, širokoúhlé 1366x768 atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, mapy, sport, stavby, ženy a dívky, přístroje, ovoce, náboženství, dopravní prostředky, zelenina, květiny, nástroje a přístroje, zvířata, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, Vánoce a Advent, auta, rostliny, halloween, nápoje, láska, smajlíci a emotikony atd.

úsloví, myšlenky, bonmoty, hlášky, motta, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, úsloví, myšlenky, bonmoty, hlášky, motta, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Keywords:kuriozity, zdroje informací, odkazy, Nejlepší školní testy a kvízy, Filmy, filmová kamera, střih, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled států světa a jejich vlajek, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Síť, internet, počítače, hry

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Prapory českých měst, Full HD tapety na PC zdarma, Liberecký kraj, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Chelsea Football FC, Dopravní značky, Onlinovky zdarma, pro dospělé, Obrázky a kliparty zdarma

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Akční hry, Postřehové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Informace, internet, počítače, hry

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, weby, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, zajímavosti, Pozadí na tablet, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry zadarmo, webové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Akční hry, Postřehové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Washington, Kentucky, Kalifornie, Oregon, Severní Karolína, Maine, Texas, Michigan, Colorado, Maryland, Indiana, Západní Virginie, Utah, Jižní Karolína, Pensylvánie, Vermont, New York, Nebraska, Florida, Mississippi, Wyoming, Delaware, Jižní Dakota, Connecticut, Minnesota atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, výukové pomůcky, Moravskoslezský kraj, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky států USA, odkaz, Wallpapers na PC, linky, URL, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo jsou to ti homosexuálové?: „Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku a k jmeninám
Doporučené odkazy
Onlinovky - online hry
Naše tipy
Livre de coloriage
Zajímavé internetové odkazy
Nejlepší web stránka
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.