Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční punč, Koledy, Ohňostroj, Santa Claus, Vánoční filmy, Pokrmy, Zdraví, Adventní neděle, Šišky, Rumové řezy, Osvětlení do oken, Štědrý den, Schleich, Hostina, Plzeň, Jingle Bells, Adventní kalendář, Milka, Omalovánky, Silvestr, Květiny, K Vytištění, Adventní věnec, Vánoční světýlka, Jezulátko, Televize, Pastýř, Štěstí, Keramický adventní věnec, Jedle, Vídeň apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, Luis Suárez, Nejlepší hry pro dívky, URL, M, Fotografie a obrázky z dovolené, výukové pomůcky, webovky, Počítačové tapety pro Windows, zeměpis

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, internet, Přáníčka ke svatbě nebo k výročí, č, cestování, odkazy, Texas hold’em poker Online, rules, betting, play, F, zábava, Vlajky měst a obcí České republiky

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Střílecí hry, Akční gamesky, Barbie hry, Deskovky, Logické hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Auta a závodní, Omalovánky, Oddechové hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kancléř, Herečka, Druhá světová válka, Producent, Královna, Miliardář, Rakousko-Uhersko, Rakušan, Právník, Komunisté, Orlík, Hejtman, Spisovatel, Kněz, Florida Panthers, Zavražděn, Podnikatel, Gymnasté, Slováci, Esejista, Továrník, Herec, Itálie, Vojáci, Státník, Závodník, New Jersey Devils, Sochař, Teolog, Vražedkyně, Prezident, Čech, Mluvčí, Vládce, Pedagog, Komunista apod.

Klíčová slova: V, Biografie slavných osobností, odkaz, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, doporučujeme, Ilustrační obrázky, Sexy Alyson Hannigan, Členské země americké federace, Nejlepší hry pro dívky, Webové online hry zdarma, pro dospělé

Vtipné texty, vtípky, vtipy, frky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, vtipy, frky, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O škole, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Němcích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky ze života apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, zábava, důležité informace

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Delaware, Idaho, Jižní Dakota, Kalifornie, Arkansas, Michigan, Louisiana, Severní Dakota, Oregon, Mississippi, New Hampshire, Havaj, Colorado, Severní Karolína, Iowa, Kentucky, Wisconsin, Pensylvánie, Jižní Karolína, Utah, Vermont, Indiana, Nové Mexiko, Wyoming, Oklahoma atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: tipy, Hry pro kluky, Vánoční web, World flags, Obrázky na PC, pro děti, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky s biblickými motivy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové online testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, jídlo, politika, technika, zkratky, internet, literatura, filozofie, věda, počítače, různé, cestování, český jazyk, chemie, psychologie, materiály, nástroje, příroda, matematika, stavebnictví, software, účetnictví, nemoce, kultura atd.

Fórky, vtípky, anekdoty, vtipy, frky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, anekdoty, vtipy, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Moudrosti, rčení, hlášky, přísloví, výroky, bonmoty, motta

Citáty slavných, Moudrosti, rčení, hlášky, přísloví, výroky, bonmoty, motta, z kategorií citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Frky, vtipné texty, ftipy, vtipy, anekdoty, fórky

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, ftipy, vtipy, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, židovské anekdoty, černý humor, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Síť, zábava, důležité informace

Klíčová slova: multimédia, počítače, Webové html5 hry zdarma, Kliparty zdarma, Přehled formátů souborů, Celebrity Eri Aikawa, Přehled zkratek a akronymů, Státní prapory států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, humor, Pozadí na PC ke stažení, zdarma, Obrázky k vytištění a vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Textová přáníčka a obrázky k svátku
Vlajky států Oceánie
Zajímavé internetové odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Obrázky k svátku a k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Lékařka
Partnerské internetové stránky
Celebrita Isla Fisher
Zajímavé webové stránky
Přáníčka a obrázky k svátku
Best web page
Odkazy nejen na naše partnerské weby
World countries and flags
Futbol Club Barcelona

Děkujeme vám za vaši návštěvu.