Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Atentát, Filozof, Generalissimus, Český slavík, První republika, Vojevůdce, Olympijští vítězové, Právník, Zpěvačka, Normalizace, Náboženství, Císař, Američan, Hejtmani, Komunista, Poprava, Maršál, Esejista, Závodník, Královna, Hokejisté, Křesťanství, Egypt, Antropolog, AIDS, Renesance, Upálen, Prezidenti, Producent, Orlík, Mim, Trest smrti, Exilový prezident, Ministr zahraničí, Starověký Egypt apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Síť, volný čas a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Chucku Norrisovi, O ženách, O manželství, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Němcích apod.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, F, SMS přání k jmeninám podle jmen, pro děti, internet, webovky, Póquer online, výukové pomůcky, č, odkaz, internetové stránky

černý humor, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O manželství, O zvířátkách, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi apod.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro phablet, mobilní telefon, ultrabook, notebook, PC, obrazovka počítače, mobil, tablet, počítač, displej, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, macOS, Windows NT, OSX, Windows 7, FreeBSD, Android, Windows 98, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows XP. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, zvířata, ptáci, fantasy, květiny, hmyz a pavouci, fraktály, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní wallpapery, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 1080x1920, 1920x1080, 320x568, 1152x1920, 1152x864, 360x720, 1600x2560, 2560x2048, 3200x1800, 1366x1024, 1920x1280, 1280x768, 750x1334, 1800x1440, 375x812, 375x667 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Pro dívky, Karetní, Logické, Závodní, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Rčení, úsloví, moudra, aforismy, myšlenky, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, úsloví, moudra, aforismy, myšlenky, přísloví, výroky, z kategorií citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Státní prapory, Gambling, betting, Světové vlajky, weby, webové stránky, Senegal, Slovník pojmů Co je to?, Super free web games zdarma, doporučujeme

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: internet a web, grafiku, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, přístroje, věda, ptáci, ovoce, mapy, náboženství, osobnosti a lidé, zvířata, láska, halloween, nápoje, symboly, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ženy a dívky, rostliny, hudba, hmyz, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, květiny atd.

Klíčová slova: kuriozity, Dopravní značení, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky letadel, zábava, zdroje informací, Skvělé hry online zdarma, Real Madrid C.F., Nejlepší online hry zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, URL, odkazy

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Oddechové, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit soubory následujících typů: obrazy disků, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: info, Ilustrační obrázky, Nejhranější online testy a kvízy, Freeware, Tapety do mobilu, Online vánoční webzine, Online testy zdarma bez registrace, Celebrity, herečky, zpěvačky, cestování, pro dospělé, multimédia

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Dopravní značky, Obrázky k svátku, zajímavosti, Hry pro dívky online, zadarmo, V, tipy, Členské země americké federace, Omalovánky k vytištění pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Partnerské weby
Onlinovky - online hry
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Tuvalu
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.