Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, dopravní prostředky, ptáci, jídlo a nápoje, květiny, nástroje a přístroje, hmyz, auta, mapy, halloween, Vánoce a Advent, ovoce, náboženství, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, symboly, stavby, osobnosti a lidé, přístroje, rostliny, zelenina atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Pozadí na PC, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sexy Cindy Crawford, Přehled souborových přípon, Adventní magazín, zeměpis, Co je to omalovánka?, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Anekdoty, fóry, vtípky, vtipné texty, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, vtípky, vtipné texty, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu apod.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Strategie, Pro dívky, Animace, Závody aut, Střílečky, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Vtípky, frky, ftipy, anekdoty, fórky, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, ftipy, anekdoty, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Frky o tchýních, O ženách, O mužích, O Němcích, O ekonomech, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Windows apod.

Keywords:Online vánoční magazín, Obrázky vlajek měst ČR, A, V, Rose McGowan, cestování, Vlajky států a zemí světa, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Milla Jovovich, výukové pomůcky, zajímavosti, Seznam vlajek měst České republiky

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mrazík, Vánoční stromeček, Obrazovka, Omalovánky, Santa Claus, K Vytisknutí, Keramika, Zima, Adventní kalendář, Ježíš Kristus, Štědrý den, Koledy, Vánoční svícen, Třásně, Svíčky, Vinná klobása, Jarmark, Bramborový salát, Vánoční tapety, Televize, Osvětlení, Umělý vánoční stromek, Hostina, Lego, Jmelí, Vánoční koledy, Tisk, Borovice, Vídeň, Přání, Vánoční pozadí apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkaz, pro dospělé, Beyoncé Knowles, odkazy, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Egypt, weby, Online testy zdarma bez registrace, M, hyperlinky

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro mobil, počítač, smartphone, phablet, PC, tablet, mobilní telefon, monitor, notebook, displej, ultrabook a pro operační systémy Slackware, macOS, Windows 95, Chrome OS, Windows 7, Mac, Lubuntu, Windows Me, Java ME, Microsoft Windows Vista, FreeBSD. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, nature - příroda, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, fraktály, velkoměsta a noční život, motorky, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci, flóra, stromy, zvířata, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 750x1334, 1280x1024, 2048x1536, 768x1024, 1920x1440, 1920x1280, 1200x1920, 1024x600, 375x812, 1280x720, 800x600, 1152x864, 1600x2560, 1152x768, HD 1280x720, 1536x2560 atd.

Klíčová slova: P, Online hry zdarma, Přehled vlajek USA, Jessica Biel, linky, info, zábava, Omalovánky nejen pro děti, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, volný čas

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Nej hry online, zdarma, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, webovky, Kliparty pro dokumenty, počítače, kuriozity, tipy, V, Sexy Sarah Michelle Gellar, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nízké ceny: Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Fotbalista Fernando Torres
Tipy na Partnerské weby
Mandy Moore
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Naše tipy na užitečné weby
Andrés Iniesta Luján
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cestování do USA
Odkazy na zajímavé weby
Slovakia, Croatia, Czechia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.