Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, státy usa, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, mobil, počítač, monitor, PC, tablet, phablet, ultrabook a pro operační systémy macOS, Java ME, OSX, Slackware, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 7, Linux Mint, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií motorky, nature - příroda, Rally, závody aut, zvířata, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, ptáci, fantasy, fraktály, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy. Vyberte si rozměr z 1440x2560, 412x846, 800x1280, 1600x1200, 1920x1280, 1920x1200, 4800x1200, 2160x3840, 2048x1080, 1280x720, 1152x864, 360x760, 640x480, 2560x1440, 750x1334, 1600x2560 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Dopravní značky, zadarmo, multimédia, Přehled souborových přípon, Hazard games, Státní vlaječky, prapory, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online adventní magazín, Text lidové vánoční písně Ó, svatá dobo vánoční, F, cestování, weby, Nejlepší školní testy a kvízy

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Keywords:info, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tipy na vánoční výzdobu, Wallpapers na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, Cambodia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Zima, Osvětlení, Betlém, Tisk, Koleda, Kuba, Omalovánky, Jezulátko, Svíčky, Brambořík, Vinná klobása, Vánoční stromek, Jmenovky, SMS, Vosí hnízda, Perníčky, PF, Keramický adventní věnec, Vánoční tapety, Vánoce, Pro děti, Rumové řezy, Přání, Cesmína, Wallpaper, Lindt, Kapr, Umělý vánoční stromek, Vánoční punč, Vánoční stromeček apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Biografie slavných osobností, Online testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma, Prapory regionů a království, Přehled souborových přípon, humor, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, linky, Online hry zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, hyperlinky

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Adventury, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Střílečky, Závody aut, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Informace, technika, kultura, volný čas

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Biografie slavných osobností, volný čas, Kde koupit levné letenky?, PC tapety pro Windows, H, URL, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Online web Hry zdarma bez registrace, kuriozity, Superhry a hry online zdarma

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Adventury, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Střílečky, Závody aut, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Oblíkačky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Onlinovky zdarma, Přání ke kulatému výročí, Ilustrační obrázky, webovky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, tipy, Online zeměpisné testy zdarma, Thierry Henry,

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Další odkazy:

Naše tipy
Novoročenka psaná anglicky
Partnerské weby
Mezinárodní den žen
Doporučené odkazy
Ježíš Kristus
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold em poker
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.