Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, ženy a dívky, nápoje, ptáci, muži, halloween, zelenina, stavby, osobnosti a lidé, rostliny, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, věda, náboženství, hmyz, auta, hudba, ovoce, láska, nástroje a přístroje, zvířata, dopravní prostředky, květiny atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: zadarmo, školství, zdroje informací, info, Download music, mp3, movies, videos, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Webové online hry zdarma, webovky, Antigua and Barbuda, Státní prapory, zeměpis, Prapory regionů a království, weby

Vtipy, fórky, černý humor, ftipy, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, černý humor, ftipy, anekdoty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O škole, O Němcích, O ekonomech, Frky ze života, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Slovácích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O zvířátkách apod.

Fóry, kameňáky, frky, vtípky, vtipy, fórky

Potřebujete se naladit? Fóry, kameňáky, frky, vtípky, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, O mužích, O ženách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech apod.

Tapety na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. vhodné pro PC, smartphone, mobil, obrazovka počítače, displej, phablet, monitor, počítač, notebook, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy macOS, Windows Me, Slackware, Chrome OS, Linux Mint, Windows NT, Windows 7, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Mac, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: fraktály, motorky, květiny, hmyz a pavouci, zvířata, tenisté a tenistky, nature - příroda, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fantasy, Formule 1, free wallpapers, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, ptáci. Dostupné rozměry 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 1152x1920, 1366x1024, 375x812, 1280x720, 1536x2048, 1440x2560, 1440x960, 393x786, HD 1280x720, 1280x768, 1280x854, 800x1280, 1366x768 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Keywords:Super free web games zdarma, odkazy, odkaz, linky, Levné letenky, F, Obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Bosnia and Herzegovina, Online biografie, životopisy osobností, doporučujeme, Online vánoční webzine

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, Timor-Leste, zajímavosti, internet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Tapety na plochu zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Logické, Závodní, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Frky, fórky, anekdoty, černý humor, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, anekdoty, černý humor, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Střílečky, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Logické hry, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Tapety na plochu počítače, Přehled vlajek USA, World Flags, počítače, cestování, Státy a jejich prapory, Juventus Turín, zábava, URL, Přehled zkratek a akronymů

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Logické, Závodní, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přáníčko, Adventní kalendář, Štědrý večer, Anglicky, SMS, Papírový vánoční stromek, Korálky, Dia, Štóla, Vánoční koule, Plzeň, Sám doma, Jesličky, Drážďany, Santa Claus, Zdraví, Kameňák, Sněhulák, Jmelí, Plocha, Dárky, Adventní věnec, Jarmark, Nový rok, Písnička, Slámový adventní věnec, Osvětlení do oken, Betlém, Stromeček, Borovice, Pozadí apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: webové stránky, V, pro dospělé, M, Full HD tapety ke stažení, Ukraine, Dopravní značení, Webové online hry zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Adventní magazín, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce,

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Svobodný software
Zajímavé internetové odkazy
Poker online
Tipy na zajímavé weby
Přání a blahopřání
Partnerské weby
HTML Online browser games
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.