Partnerské weby, cestování, hry a informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Informace, cestování, hry a informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: zdroje informací, doporučujeme, Online hry zdarma, URL, Vlajka Ostrova Norfolk, Životopisy slavných osobností, Full HD tapety na PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Kliparty a obrázky, multimédia, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zadarmo, pro dospělé

Fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, vtípky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky apod.

Rčení, moudrosti, moudra, motta, úsloví, myšlenky, aforismy

Slavné citáty, Rčení, moudrosti, moudra, motta, úsloví, myšlenky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o lži, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o dobru od různých známých osobností.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Auta a závodní, Omalovánky, Barbie hry, Hannah Montana, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Farmářské hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Keywords:internetové stránky, Vánoční web, Přehled formátů souborů, výukové pomůcky, Celebrita Paris Hilton, Dopravní značky, Wallpapers na plochu PC, Dopravní značky, Cestování, dovolená u moře, na pláži, zábava, pro děti, Seznam vlajek amerických států

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, geocaching, země EU apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, Vánoce a Advent, halloween, nápoje, zelenina, věda, mapy, hudba, jídlo a nápoje, hmyz, ženy a dívky, náboženství, květiny, ovoce, muži, láska, stavby, nástroje a přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, ptáci, symboly, sport atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: F, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, Texty přáníček k svátku podle jmen, kuriozity, K, tipy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kliparty zdarma ke stažení, Státní prapory, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, ultrabook, phablet, notebook, PC, počítač, mobil, smartphone, monitor, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 95, Windows 10, Linux Mint, Chrome OS, Linux Fedora, OSX, Apple iOS (iPhone), Java ME. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, příroda, krajina, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, auta, wallpapery, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, rostliny, Roztomilá zvířátka, letadla, budovy a stavby, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1280x854, 1440x2560, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1366x1024, 1080x1800, 1920x1440, 1280x768, 2160x3840, 1800x1440, 1536x2560, 1536x2048, 1600x2560, 375x812, 1200x1920 atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Síť, cestování, hry a informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: odkazy, Vlajky amerických států USA, Státní prapory států světa, Křesťanské omalovánky k tisku, Staré hry online, Online zeměpisné testy zdarma, odkaz, Winona Ryder fotky, hyperlinky, humor, V

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Kentucky, Texas, New York, Ohio, Arkansas, New Jersey, Michigan, Colorado, Wyoming, Arizona, Delaware, Virginie, Utah, Illinois, Tennessee, New Hampshire, Mississippi, Havaj, Rhode Island, Kalifornie, Aljaška, Washington, Severní Dakota, Iowa, Maryland atd.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zdraví, Vídeňský punč, Nový rok, Vánoční svařák, LED svíčky, Vánoční svícen, Vánoční prostírání, Plzeň, K Vytištění, Tisk, Vánoční stromeček, Plocha, Píseň, Silvestr, Striezelmarkt, Perníčky, Filmy, Láska nebeská, Film, SMS, Štědrý den, Stromeček, Jmenovky, Santa, Písnička, Samolepky, Sněhová vločka, Přání, Sám doma, Televize, Vánoční ubrusy apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: webovky, Vánoční web, Nejlepší hry pro dívky, internet, M, Erika Eleniak, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Webové online testy zdarma, volný čas, Prapory českých měst, Kliparty pro Office, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tým NHL Minnesota Wild, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Artritida: Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Tara Reid
Antarctica
Zajímavé webové stránky
Striptease
Tým NHL Vegas Golden Knights
Partnerské internetové stránky
Lithuania
Doporučené internetové odkazy
Wallpapers na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Shannon Elizabeth
Fernando Torres
Naše tipy na užitečné weby
Dětské omalovánky
Brooke Shields

Děkujeme vám za vaši návštěvu.