Partnerské weby, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v smartphone, ultrabook, mobil, PC, phablet, počítač, displej, monitor, mobilní telefon, tablet, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Windows XP, FreeBSD, Linux Mint, Lubuntu, Windows 2000, Mac, Android, BlackBerry OS, macOS, SUSE Linux. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, hmyz a pavouci, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, motorky, Formule 1, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, ptáci, zvířata. Vyberte si rozměr z 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1280x720, 3200x1800, 1920x1200, 1152x768, 2160x3840, 375x812, 3200x1200, 1440x2560, 1920x1280, 800x600, 1600x2560, 360x760, 854x480, 2560x1600 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, nástroje a přístroje, přístroje, jídlo a nápoje, nápoje, zelenina, sport, hudba, květiny, halloween, ptáci, rostliny, smajlíci a emotikony, auta, ženy a dívky, symboly, věda, mapy, hmyz, ovoce, Vánoce a Advent, náboženství, osobnosti a lidé atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Santa, Vánoce, Schleich, Svíčky, Košíčky, Francouzsky, Milka, SMS, Plocha, LED svíčky, Vánoční světýlka, Tapeta, Recepty, Vánoční filmy, Perníčky, Film, Neviňátko, Štědrý den, Umělý vánoční stromek, Křesťanství, Adventní věnec, Strom, K Tisku, Adventní kalendář, Pokrmy, Korálky, Advent, Staroměstské náměstí, Vánoční prostírání, Televize, Papírové ozdoby apod.

Klíčová slova: internet, URL, č, Kliparty zdarma, Grunge rock music, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Vše o Vánocích, Úspory a spoření, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro dospělé, info

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit následující typy souborů: video soubory, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, grafiku apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Internet, síť, technika, kultura, informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:V, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky zemí světa, Levné letenky, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro kluky, Online životopisy, biografie, Sexy Julia Roberts, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Aforismy, úsloví, myšlenky, přísloví, bonmoty, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Aforismy, úsloví, myšlenky, přísloví, bonmoty, hlášky, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Fórky, vtipné texty, anekdoty, ftipy, černý humor, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipné texty, anekdoty, ftipy, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O mužích, O škole, O ekonomech apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: školství, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značení, Vlajky států jižní Ameriky, Pozadí na plochu počítače, počítače, Vlajky států USA, Tapety na plochu motorky, pro děti, doporučujeme, Adventní magazín, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, žurnalisté a novináři, osobnosti, politika, historie, lékařství, zločin a právo, profese a zaměstnání, mytologie, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, národnost, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, fikce a fantasy, školství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Síť, technika, kultura, informace

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online hry zdarma, multimédia, odkazy, Liverpool FC, F, Vlajky amerických států USA, zdarma, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Webové online testy zdarma, webovky, Wallpapers na plochu počítače

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, žurnalisté a novináři, osobnosti, politika, historie, lékařství, zločin a právo, profese a zaměstnání, mytologie, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, národnost, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, fikce a fantasy, školství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Informace, technika, kultura, informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v smartphone, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, tablet, mobilní telefon, PC, mobil, phablet, displej a pro operační systémy Mac, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows 7, Microsoft Windows 8, Slackware, Android, Windows Server 2012, macOS, Linux Xubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, Formule 1, nature - příroda, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, 1680x1050, 1366x1024, 1024x600, 1280x960, 1280x854, 1200x1920, 2560x1440, 360x640, 1600x900, 1920x1080, 1280x768, 800x600, 1600x900 atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: zábava, zadarmo, zeměpis, tipy, Dopravní značení, Vlajka Moravy, Staré hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, č, cestování, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tara Reid, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralův problém: Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Další odkazy:

Vlajky měst Ústeckého kraje
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Penelope Cruz
Odkazy na užitečné webové stránky
Jakarta city
Linky na partnerské weby
Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Doporučené internetové odkazy
Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.