Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sport, národnost, fikce a fantasy, psychologie, politici, školství, rodinné vztahy, osobnosti, historie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, filozofie, přezdívky, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, záliby, mytologie, křesťanství atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, mapy, halloween, náboženství, hmyz, ptáci, rostliny, ženy a dívky, nápoje, květiny, sport, věda, symboly, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, smajlíci a emotikony, hudba, zvířata, ovoce, láska atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, státy usa, firmy a společnosti, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, geocaching apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Přehled přípon a koncovek souborů, cestování, zeměpis, Andrés Iniesta, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, zdroje informací, Vtipy, Onlinovky zdarma, pro děti, zajímavosti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Tapety na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, tablet, smartphone, PC, displej, monitor, phablet, mobilní telefon, notebook, mobil a pro operační systémy Windows XP, Linux Mint, Android, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, SUSE Linux, Slackware, Windows 10, Windows 98, Java ME, FreeBSD. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, wallpapery, dopravní prostředky, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, příroda, krajina, auta, noční města, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x1200, 1680x1050, 1920x1280, 2560x1440, 1024x768, 2560x1600, 1152x864, 1366x1024, 1280x800, 1440x900, 1920x1200, 854x480, 1152x1920, 1600x2560, 1440x2560, 1200x1920 atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Keywords:kuriozity, webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, výukové pomůcky, Cristiano Ronaldo football, URL, Webové online testy zdarma, multimédia, Omalovánky k vytištění, F, tipy, Online adventní magazín

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Láska nebeská, Řetězy, Linecká kolečka, Filmy, PF, Jingle Bells, LED svíčky, Tapeta, Televize, Hostina, Tisk, Kameňák, Kinder, Tichá noc, Svíčky, Santa Claus, Umělý vánoční stromek, Vánoční tapety, Vinná klobása, Stromeček, Vánoční prostírání, Recepty, Borovice, Vánoční trhy, Vánoce, Přání, Ostrava, Vánoční hvězda, Špalda, Bůh, Omalovánky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, politika, příroda, věda, zkratky, kultura, chemie, matematika, zločin a právo, lékařství a medicína, technika, český jazyk, software, nápoje, fyzika, náboženství a křesťanství, rostliny, sport, internet, jídlo, stavebnictví, literatura, účetnictví, bankovnictví atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, humor, školství, Lucy Liu, volný čas, Dopravní značky, Přehled souborových přípon, Sara Shimada, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na PC ke stažení

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Aljaška, Idaho, Georgie, Nevada, Washington, Minnesota, Louisiana, Colorado, Nebraska, Pensylvánie, Florida, Montana, Kalifornie, Iowa, Arizona, Vermont, Maryland, Michigan, Wyoming, Severní Dakota, Západní Virginie, Rhode Island, Delaware, New Hampshire, Severní Karolína atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Tapety na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. lze použít v počítač, tablet, smartphone, mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, notebook, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 10 Mobile. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, flóra, stromy, Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, motorky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, fraktály, ptáci, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fantasy. Vyberte si rozměr z Full HD 1080x1920, 1080x1800, 2160x3840, 750x1334, 412x846, 1440x2560, 1440x960, 1920x1280, 1920x1200, 2560x2048, 1280x960, 1152x768, 1600x2560, 2560x1440, 1280x854, 360x640 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Státní prapory, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Guinea, zábava, Superhry a hry online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vymalovánky k tisku, M, Vlajky států USA, Tapety na plochu PC

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Aljaška, Idaho, Georgie, Nevada, Washington, Minnesota, Louisiana, Colorado, Nebraska, Pensylvánie, Florida, Montana, Kalifornie, Iowa, Arizona, Vermont, Maryland, Michigan, Wyoming, Severní Dakota, Západní Virginie, Rhode Island, Delaware, New Hampshire, Severní Karolína atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Anekdoty, vtípky, fóry, frky, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtípky, fóry, frky, fórky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: počítače, ú, Kliparty zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší online hry zdarma, Chelsea FC sepak bola, Online životopisy, biografie, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky zdarma, linky, Přehled vlajek USA, FC Bayern Munich,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkažený vzduch?: Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Doporučené odkazy
Vlajky evropských států
Partnerské weby
Vánoční pozadí na PC
Naše tipy
Vlajka Palestiny
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.