Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, příroda, technika, ekonomie a ekonomika, hardware, internet, sport, stavebnictví, literatura, latina, politika, filozofie, účetnictví, různé, cestování, zločin a právo, kultura, psychologie, lékařství a medicína, počítače, rostliny, náboženství a křesťanství, jídlo, nemoce atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Logické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry, Závodní, Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní a podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, webové stránky, zdroje informací, Vlajky spojených států amerických, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, V, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, cestování, Call girls, Webové online testy zdarma, zábava, info, Online vánoční webzine

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Prezident USA, Dabérka, Charta 77, Angličané, Textař, Vojevůdce, Country, Žijící, První republika, Novinář, Poslanec, Spisovatel, Brno, Náboženství, Olympijský vítěz, Habsburkové, Sebevražda, New Jersey Devils, Hudba, Archivář, Rakušan, Producent, Pedagog, Hejtman, KHL, Architekt, Hejtmani, Normalizace, Masový vrah, Esejista, HIV pozitivní, Hokejisté, Trest smrti, Básník, Faraon apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, F, počítače, Omalovánky zdarma ke stažení, Online hry zdarma, linky, pro děti, Sharon Stone, tipy, Přehled států světa a jejich vlajek, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, filozofie, žurnalisté a novináři, mytologie, umělci, historie, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, sport, státní správa, psychologie, politika, přezdívky, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, vlastnosti, nadpřirozené osoby, národnost atd.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, mytologie, poruchy, politika, křesťanství, podnikání a podnikatelé, filozofie, školství, národnost, politici, rodinné vztahy, lékařství, osobnosti, sport, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, přezdívky, psychologie, státní správa, vlastnosti atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Světové vlajky, Seznam zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoční motiv, Online hry zdarma, URL, Kliparty zdarma ke stažení, Přáníčka k svátku, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vtípky, anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Frky, fóry, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Frky, fóry, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O manželství, O Windows, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, Atmosféra, Text, Štědrý večer, Desktop, Adventní kalendář, Santa, Vánoční trhy, Windows, Německy, Anděl, Vinná klobása, Pozadí, Kinder, Jingle Bells, Láska nebeská, Vánoční světýlka, Striezelmarkt, Wallpaper, Vídeň, Vánoční koule, Vánoční svařák, Křesťanství, Vídeňský punč, Advent, Osvětlení, Obrazovka, Popelka, Šišky, Smrk, Vánoční koledy apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky měst České republiky, Online web Hry zdarma bez registrace, Pozadí na plochu monitoru, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD tapety na PC zdarma, doporučujeme, Omalovánky, hry pro děti, webovky, pro dospělé, internetové stránky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vtípky, anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, státy usa, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, geocaching, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: H, Hry pro kluky, Onlinovky zdarma, Počítačové tapety pro Windows, zdarma, Texty blahopřání, Přehled přípon a koncovek souborů, Kliparty pro dokumenty, Životopisy osobností, Nejhranější hry online, zajímavosti, zeměpis, Omalovánky k vytisknutí,

Několik fórů na závěr. Vtip Náhražka: Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Grunge hudební styl
Naše tipy
Full-HD tapety na pozadí PC
Zajímavé internetové odkazy
Arsenal FC Premiere League
Doporučené odkazy
Kostky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.