Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, tablet, phablet, monitor, notebook, displej, PC, smartphone, počítač, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows XP, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 10, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Lubuntu, Slackware, OSX, BlackBerry OS. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, free wallpapers, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, flóra, stromy, zvířata, fraktály, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1024x768, 768x1024, 320x568, 2048x1080, 1920x1200, 375x667, 375x812, 1200x1920, 360x720, 854x480, HD 1280x720, 2160x3840, 2048x1536, 1536x2560, 800x1280, 1920x1280 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Akční gamesky, Omalovánky, Oblíkačky, Logické hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Deskovky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: internet, hyperlinky, Obrázky, kliparty, Státní prapory všech států, Přání k narození dítěte, Online geografické testy zdarma bez registrace, info, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky k vytištění a vybarvení, Dopravní značení, tipy, Přehled přípon a koncovek souborů, doporučujeme

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Sportovní, Závodní, Střílečky a podobně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Keywords:Přehled souborových přípon, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, K, Lionel Messi, Městské a obecní prapory obcí ČR, Skvělé hry online zdarma, Nej hry online, Thierry Henry, školství, internetové stránky, zdroje informací

Obrázky na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro mobil, notebook, obrazovka počítače, phablet, displej, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, tablet, počítač, monitor a pro operační systémy macOS, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 7, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Mac. Wallpapers na PC z kategorií jídlo a nápoje, květiny, kytky, sportovní pozadí, rostliny, motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, wallpapery, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 1024x768, 2048x1536, 1200x1920, 1600x900, 1280x768, Full HD 1080x1920, 640x480, 1152x864, 1080x1800, 1152x1920, 360x640, 2160x3840, 2560x2048, 2560x1440, 2560x1600, 320x568 atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lego, Osvětlení, Vánoční svícen, Vánoční trhy, Historické ozdoby, Vánoční stromeček, Keramika, Adventní věnec, Televize, Windows, Vánoční stromek, Stromeček, Vánoční dekorace, bezlepkové cukroví, Košíčky, Perníčky, Strom, K Vytisknutí, Tichá noc, Květiny, Alkoholový kalendář, Pro děti, Advent, Linux, Vánoční koledy, Bůh, Vánoce, Milka, Osvětlení do oken, Zdraví, PF apod.

Klíčová slova: ú, volný čas, humor, Online hry zdarma, výukové pomůcky, V, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online obrázky k vybarvení, Přehled vlajek USA, zábava, odkazy, Dopravní značky

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky, Karetní, Klasické, Strategie a podobně.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vtipy, fórky, kameňáky, frky, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, kameňáky, frky, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, linky, pro dospělé, Omalovánky pro děti online, weby, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na plochu PC, Obrázky krásných sexy žen., zeměpis, Webové online hry zdarma, webové stránky

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky, Karetní, Klasické, Strategie a podobně.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, sport, historie, záliby, politika, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, školství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, psychologie, křesťanství, zločin a právo, podnikání a podnikatelé atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, poruchy, lékařství, přezdívky, historie, školství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, politika, záliby, státní správa, herectví, herci a herečky, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, mytologie, vlastnosti, psychologie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, filozofie atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, systémové soubory, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Americké federální vlajky, pro děti, odkaz, V, Tapety na plochu květiny, Super online kvízy, Obrázky ke stažení, Full HD tapety na PC zdarma, č, URL, Městské a obecní prapory obcí ČR, Velikonoční přáníčko Velikonoce jsou tady!,

Několik fórů na závěr. Vtip Přikázání: Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Brazil
Doporučené odkazy
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Partnerské weby
Tapety na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Arsenal F.C.
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.