Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, Logické, Strategie, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní svícen, Dia, Koleda, Jesličky, Vánoční filmy, Adventní věnec, Pozadí, Film, Santa Claus, Perníčky, Vánoční punč, Strom, Jmenovka, Vídeň, Pro děti, Cesmína, Václavské náměstí, Jingle Bells, Popelka, Silvestr, Slámový adventní věnec, Santa, Vánoční trhy, Kuba, Sněhulák, bezlepkové cukroví, Osvětlení do oken, Obrazovka, Alkoholový kalendář, Jmenovky, Drážďany apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit, jak převést následující typy souborů: spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Adventury, Postřehové hry, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, Přehled souborových přípon, zeměpis, weby, Pozadí na plochu moře, odkaz, Online geografické testy zdarma bez registrace, školství, Desktop computer wallpapers, zdarma, F, zajímavosti, Online testy zdarma bez registrace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Přísloví, motta, aforismy, výroky, moudra, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Přísloví, motta, aforismy, výroky, moudra, moudrosti, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o smrti od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Hannah Montana, online html5 hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Logické hry apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Keywords:Vlajky měst České republiky, počítače, Státní vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Chicago, Online zeměpisné testy zdarma, tipy, Nej hry online, Cestování do USA, zábava, Dopravní značky, Nejhranější online hry zdarma

Full HD tapety na PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, tablet, displej, mobil, monitor, phablet, mobilní telefon, notebook, ultrabook, PC a pro operační systémy OSX, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 98, Windows 10, Java ME, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows XP. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, free wallpapers, sportovní wallpapery, Formule 1, flóra, stromy, ptáci, fraktály, zvířata. Vyberte si rozměr z 1920x1280, 640x480, 1280x960, 1536x2560, 2560x1440, 1366x768, 2560x2048, 2160x3840, 1440x2560, 1600x900, 1152x1920, 1440x960, 1152x864, 1080x1920, 800x600, 1200x1920 atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

úsloví, přísloví, bonmoty, moudra, výroky, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, úsloví, přísloví, bonmoty, moudra, výroky, hlášky, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o penězích od různých známých osobností.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, A, Pozadí na plochu monitoru, internet, ú, Online adventní magazín, A.C. Milan - włoski klub piłkarski, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online vánoční webzine, multimédia, Dopravní značky

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři, lékařství, vlastnosti, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, profese a zaměstnání, politici, politika, státní správa, věda, fikce a fantasy, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, zločin a právo atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, náboženství, hmyz, věda, auta, hudba, ptáci, osobnosti a lidé, muži, ovoce, zelenina, dopravní prostředky, láska, nápoje, sport, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ženy a dívky, halloween, symboly, rostliny, stavby, zvířata atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: hyperlinky, pro děti, F, Flags of the world countries, Obrázky na PC, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Skvělé hry online zdarma, Ruletka Gra, URL, Slovník pojmů Co je to?, Free game online hry

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Bojové hry, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: doporučujeme, Super online hry zdarma, P, odkazy, Superhry a hry online zdarma, Wayne Rooney, Vlajky států USA, internetové stránky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější online testy a kvízy, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázek Těhotenství, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Poland
A.C. Milan football club italy
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo
Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego
Doporučené internetové odkazy
Aston Villa FC
Tipy na Partnerské weby
Středočeský kraj
Naše tipy na zajímavé stránky
Gabon
Der FC Liverpool Fußballverein Englands
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Webcam model
Obrázky k svátku, obrázková přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.