Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, fyzika, cestování, internet, příroda, zločin a právo, stavebnictví, materiály, školství, latina, rostliny, nástroje, jídlo, chemie, účetnictví, software, hardware, náboženství a křesťanství, psychologie, filozofie, technika, ekonomie a ekonomika, zkratky, matematika atd.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Střílečky, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Závodní a podobně.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Lord, Mluvčí, AIDS, Nobelova cena, Francie, Žhavé výstřely, Masový vrah, Podnikatelé, Normalizace, Exilový prezident, KSČ, První republika, Renesance, Fotograf, Slovák, Zlatý slavík, Hokejisté, Svatý, Vojáci, Skladatel, Ministři, Olympiáda, Pop, Novinář, Zpěvák, Politik, Egypt, New York Rangers, Francouz, Protektorát, Olympijští vítězové, Mim, Diplomat, Angličané, Filozof apod.

Frky, kameňáky, fóry, anekdoty, vtípky, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, kameňáky, fóry, anekdoty, vtípky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, Frky ze života, O mužích, O důchodcích, O manželství, O Němcích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O škole, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: K, cestování, Ilustrační obrázky, Wallpapers na plochu PC, Malaysia, výukové pomůcky, Dopravní značky, Vánoční web, Úspory a spoření, V, počítače, Hry pro dívky online, školství

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:M, Online testy zdarma, F, Online hry pro děti zdarma, Christina Aguilera, kuriozity, internetové stránky, URL, Wallpapery, omalovánky, spoření, F, Seznam souborových přípon, Obrázky vlajek měst ČR

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, stavby, nápoje, rostliny, sport, halloween, přístroje, láska, smajlíci a emotikony, mapy, ovoce, hudba, auta, dopravní prostředky, květiny, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, věda, zelenina, symboly, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Kameňáky, černý humor, ftipy, frky, vtipné texty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, ftipy, frky, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, Hry pro nejmenší online, Vlajky amerických států USA, Sexy Gwen Stephanie, odkaz, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Prapory regionů a království, Thierry Daniel Henry, Online hry pro děti zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro kluky, Wallpapery na tablet

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, geocaching, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, internet, software, literatura, rostliny, věda, zkratky, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, nápoje, jídlo, různé, školství, příroda, materiály, náboženství a křesťanství, politika, nástroje, nemoce, hardware, stavebnictví, sport, filozofie atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhová vločka, Jingle Bells, Recepty, Lindt, Slámový adventní věnec, Alkoholový kalendář, PF, Štóla, Papírové ozdoby, Pokrmy, K Vytištění, Vídeňský punč, Husarské knoflíky, Třásně, Svíčky, Bůh, Zdraví, Strom, Jmenovky, Vosí hnízda, Advent, Štědrý den, Smrk, Umělý vánoční stromek, Adventní svícen, Špalda, Stromeček, Santa Claus, Vánoční svícen, Koleda, Kameňák apod.

Wallpapery na tablet - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. můžete využít v notebook, displej, mobil, tablet, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, monitor, PC a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Android, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows Server 2012, Linux Mint, Chrome OS, Linux Fedora, FreeBSD, Windows 98. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií free wallpapers, fantasy, nature - příroda, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, ptáci, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, fraktály, motorky, zvířata, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 3200x1200, 1366x768, 393x786, 1920x1080, 2560x1440, 1280x800, 768x1024, 1440x960, 1280x960, 1920x1200, 640x480, 1280x1024, 3200x1800, 2560x1600, 750x1334, 1440x900 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Oblíkačky, Omalovánky, Deskovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Logické hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Adventury, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázek Rozesmátá blondýna, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky vlajek států světa, Tapety na plochu zvířata, odkazy, pro děti, Nej hry online

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, geocaching, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, internet, software, literatura, rostliny, věda, zkratky, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, nápoje, jídlo, různé, školství, příroda, materiály, náboženství a křesťanství, politika, nástroje, nemoce, hardware, stavebnictví, sport, filozofie atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Logické hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Onlinovky zdarma, Seznam zkratek a akronymů, zajímavosti, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, Online adventní magazín, webovky, Full HD tapety na PC zdarma, Dubai city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Digitální počítačové hry, herní konzole
Doporučené internetové odkazy
Catherine Zeta-Jones
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Panama
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Partnerské internetové stránky
Omalovánky k vybarvení
Odkazy na partnerské weby
Cristiano Ronaldo football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.