Naše tipy, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Ftipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji apod.

Informace, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, sport, herectví, herci a herečky, národnost, vlastnosti, křesťanství, umělci, filozofie, lékařství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, psychologie, záliby, podnikání a podnikatelé, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, školství, přezdívky, rodinné vztahy, osobnosti, věda, státní správa atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

úsloví, aforismy, moudra, přísloví, bonmoty, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, úsloví, aforismy, moudra, přísloví, bonmoty, myšlenky, motta, . Naleznete zde citáty o ženách, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: odkazy, H, info, Hry pro kluky, Kdo je to Krampus?, cestování, webové stránky, Online hry pro děti zdarma, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, Online web Hry zdarma bez registrace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky měst České republiky, Kliparty pro dokumenty

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:zajímavosti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Sobi k vybarvení, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky amerických států USA, Cristiano Ronaldo, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky a kliparty zdarma, zdarma

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Závodní, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, Střílečky, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry a podobně.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Hudebnice, Imitátor, Scénárista, Hudba, Rétorika, Philadelphia Flyers, Maršál, Boston Bruins, Vojáci, Druhá světová válka, Podnikatelé, Diplomat, Exilový prezident, Trenérka, Český slavík, Závodník, První republika, Komik, Svatý, Starověký Egypt, Novinář, Voják, Rock ‚n‘ Roll, Nežijící, Poprava, Sebevražda, Generalissimus, ČSSD, Slovák, Manýrismus, Podnikatel, Filozof, Itálie, Producent, Básník apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: linky, volný čas, webovky, Vánoční trhy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Recepty na dia vánoční cukroví nejen pro diabetiky, odkaz, multimédia, URL, Wallpapers na PC ke stažení

Wallpapers na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro monitor, smartphone, mobilní telefon, mobil, displej, PC, ultrabook, tablet, notebook, phablet, počítač a pro operační systémy Slackware, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Linux Fedora, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 7, SUSE Linux, macOS, BlackBerry OS. Wallpapery na plochu PC z kategorií fantasy, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Formule 1, vesmír, kosmos, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, motorky, free wallpapers, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 768x1024, 1280x960, 1920x1440, 1152x1920, 1024x600, 1600x900, 1366x1024, 2160x3840, 1536x2048, 1600x2560, 360x720, 1080x1800, 1280x854, 2560x1600, 2560x1920 atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Osvětlení, Adventní věnec, Text, Atmosféra, Bůh, Santa Claus, Windows, Václavské náměstí, Papírové ozdoby, Koleda, Obrazovka, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Vánoční filmy, Kinder, Řetězy, Jídlo, Televize, Štědrý večer, Vánoční kaktus, Tapeta, Ježíš Kristus, Lindt, Vánoční světýlka, Strom, Ostrava, Vosí hnízda, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Vánoční svícen, Vánoční stromek apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Federace USA, Prapory všech zemí světa, zeměpis, Obrázky k vybarvení, školství, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Tipy na romantické vánoční filmy, Webové online testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, tipy

Wallpapers na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro monitor, smartphone, mobilní telefon, mobil, displej, PC, ultrabook, tablet, notebook, phablet, počítač a pro operační systémy Slackware, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Linux Fedora, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 7, SUSE Linux, macOS, BlackBerry OS. Wallpapery na plochu PC z kategorií fantasy, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Formule 1, vesmír, kosmos, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, motorky, free wallpapers, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 768x1024, 1280x960, 1920x1440, 1152x1920, 1024x600, 1600x900, 1366x1024, 2160x3840, 1536x2048, 1600x2560, 360x720, 1080x1800, 1280x854, 2560x1600, 2560x1920 atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Síť, internet, počítače, hry

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní, Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: počítače, pro dospělé, Vánoční web, F, Online vánoční magazín, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, K, Seznam souborových přípon, Přehled zkratek a akronymů, ú, Hry pro nejmenší online, Obrázky na plochu květiny,

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Sportovní pozadí na plochu Windows
Naše tipy
Recept na nealkoholický vánoční punč
Doporučené odkazy
Slané vánoční pečivo
Tipy na zajímavé weby
Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.