Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Hlášky, výroky, aforismy, moudra, myšlenky, rčení, bonmoty

Citáty slavných, Hlášky, výroky, aforismy, moudra, myšlenky, rčení, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o smutku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Síť, zábava, důležité informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Dopravní značky, Super online flash hry, tipy, počítače, Chelsea Football Club, F, Kliparty zdarma, Hry pro dívky online, Kim Kardashian naked, linky, Obrázky zdarma, zdroje informací, zajímavosti

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, rostliny, hudba, zvířata, láska, nápoje, osobnosti a lidé, zelenina, mapy, muži, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, stavby, nástroje a přístroje, přístroje, sport, dopravní prostředky, auta, náboženství, věda, květiny, symboly atd.

Informace, zábava, důležité informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Keywords:internetové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Prapory regionů a království, Online geografické testy zdarma bez registrace, Futbol Club Barcelona, zeměpis, Prapory českých měst, Webové online testy zdarma, Luis Suárez uruguayský fotbalista, Hry pro kluky, doporučujeme, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit, jak převést, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, v čem upravit, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Strategie, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Pro dívky, Adventury, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Přehled států světa a jejich vlajek, pro dospělé, Online hry zdarma, V, Webové html5 hry zdarma, zdarma, Biografie Tara Reid, weby, Obrázky na PC zdarma ke stažení, cestování, Přehled zkratek a akronymů

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Full HD tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. doporučujeme pro smartphone, displej, tablet, PC, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, ultrabook, notebook, počítač, monitor a pro operační systémy OSX, Windows 2000, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 98, Linux Fedora, macOS, SUSE Linux, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows Server 2012. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, květiny, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, zvířata, hmyz a pavouci, fraktály, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, fantasy, motorky. Dostupná rozlišení jsou 800x1280, 1440x900, 1800x1440, 640x480, 1920x1080, 2048x1536, 2560x1600, 2160x3840, 1280x768, 1920x1440, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1024x600, 412x846, 360x640, HD 1280x720 atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Pozadí na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, smartphone, PC, monitor, počítač, displej, mobil, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, FreeBSD, Mac, BlackBerry OS, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Java ME. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Formule 1, ptáci, fraktály, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery, fantasy, flóra, stromy, zvířata, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 4800x1200, 1536x2560, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 1080x1920, 2048x1080, 1920x1080, 360x640, 1920x1280, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1800x1440, 1680x1050, 1600x900 atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Pastýř, Korálky, Špalda, Historické ozdoby, Koledy, K Vytisknutí, Anglicky, Tablet, Skleněné ozdoby, Plocha, Hostina, Text, Desktop, Brno, Adventní neděle, Film, Brambořík, K Tisku, Vánoce, Popelka, Atmosféra, Anděl, Obrazovka, Jezulátko, Písnička, Jedle, bezlepkové cukroví, Adventní věnec, Papírové ozdoby, Vánoční koule apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: A, Online testy a kvízy zdarma, zadarmo, Cyklistika, cestování, hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, humor, Životopisy slavných osobností, Online adventní magazín, multimédia, Hry pro kluky

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr, Trest smrti, Skladatel, Stoletá válka, Slováci, Country, Avangard Omsk, Upálen, Miliardáři, Politik, Francie, Komik, Brno, Charta 77, První republika, Trenérka, Hudba, Druhá světová válka, Starověký Egypt, Filozof, Češi, Zlatý slavík, Pedagog, Spisovatel, Hokej, Fotograf, Hokejisté, Diplomat, Protektorát, ČSSD, Voják, Washington Capitals, Olympijský vítěz, Rakousko-Uhersko, Hejtman, Teolog apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Internet, síť, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Obrázky na plochu počítače, Dopravní značky, P, Vlajky spojených států amerických, Trinidad and Tobago, Databáze osobností Kdo je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností, pro děti, odkazy, Seznam souborových přípon, webovky, Jogo de azar, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

O filmech Avatar 1 a 2
Topmodelky a celebrity
Linky na partnerské weby
Kosovo
Sweden
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajky států východní Asie
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Catherine Zeta-Jones
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Puzzle online
Úspory a spoření
Doporučené internetové odkazy
Free computer wallpapers
Texty blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.