Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Kinder, Tiskárna, Anděl, Koledy, Tapeta, Mrazík, Jmenovky, Štěstí, Vánoční svícen, Linux, Bramborový salát, Blahopřání, Koleda, Papírové ozdoby, Vánoční svíčky, Slámový adventní věnec, Vánoční dekorace, Strom, Šišky, Přání, Vánoční kaktus, Korálky, Alkoholový kalendář, Sněhová vločka, Štóla, K Tisku, Patchwork, Pozadí, Cesmína, Kapr apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, V, Online testy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Bumble, Prapory regionů a království, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky, kliparty, Andrés Iniesta, Dopravní značky, Online testy zdarma bez registrace, ú, URL

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Síť, hry i všeobecné informace

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:webovky, weby, Vlajky jednotlivých států USA, linky, Obrázky ptáků na plochu PC, odkaz, Wallpapers na plochu počítače, Nejlepší hry pro dívky, Gratulace a přání, A, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro PC, notebook, obrazovka počítače, smartphone, displej, mobilní telefon, počítač, phablet, monitor, tablet, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows NT, BlackBerry OS, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 2000, Windows Server 2012, Java ME, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Tapety do mobilu z kategorií květiny, kytky, operační systémy, Windows, rostliny, psi a štěňátka, noční města, dopravní prostředky, letadla, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, wallpapery, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 1536x864, 768x1024, 1920x1280, 2560x2048, 393x786, 1280x960, 1600x2560, 2048x1080, 1800x1440, 1280x1024, 750x1334, 800x1280, 1536x2048, 1600x1200, 1280x800 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Informace, hry i všeobecné informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, země EU, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, Online omalovánky, zeměpis, internetové stránky, Životopisy osobností, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Full HD tapety na PC, humor, školství, zdroje informací

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, český jazyk, nástroje, matematika, technika, věda, psychologie, literatura, hardware, software, internet, školství, lékařství a medicína, chemie, účetnictví, materiály, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, latina, zločin a právo, zkratky, cestování, různé atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Full HD tapety na PC - full HD wallpapery ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro ultrabook, phablet, tablet, obrazovka počítače, PC, mobil, počítač, monitor, notebook, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Mac, OSX, Windows Server 2012, Android, Slackware, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 7, Red Hat Linux, Java ME. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, nature - příroda, motorky, fraktály, hmyz a pavouci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, fantasy, flóra, stromy, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1440x900, 3200x1200, 360x640, 1152x768, 1600x900, 2560x1920, 393x786, 640x480, 1280x1024, 800x1280, 1280x800, 1280x854, 750x1334, 800x600, 768x1024, 2160x3840 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vtipy, fórky, anekdoty, frky, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, anekdoty, frky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, V, Vlajky států USA, Paris Saint-Germain PSG, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Full HD tapety na PC, č, Flags of the world countries, Free game online hry, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, český jazyk, nástroje, matematika, technika, věda, psychologie, literatura, hardware, software, internet, školství, lékařství a medicína, chemie, účetnictví, materiály, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, latina, zločin a právo, zkratky, cestování, různé atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Omalovánky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Deskovky, Vaření a smažení apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

černý humor, kameňáky, fóry, fórky, ftipy, vtípky

Chcete se uvolnit? černý humor, kameňáky, fóry, fórky, ftipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Frky o tchýních, O mužích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Stručný slovník pojmů a termínů, Online vánoční magazín, zdarma, Online vánoční magazín, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Přehled státních vlajek států světa, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, multimédia, pro dospělé, zajímavosti, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Vlajky zemí světa
Doporučené odkazy
Velikonoční textová blahopřání
Naše tipy
Svobodný software
Tipy na zajímavé weby
Online hry omalovánky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.