Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jezulátko, Jídlo, Alkoholový kalendář, Papírové ozdoby, Vánoční svíčky, Anglicky, Text, Přáníčko, Zima, Přání, Adventní trhy, Písnička, Vánoční punč, Šišky, Píseň, Štěstí, Omalovánky, Osvětlení, bezlepkové cukroví, Cesmína, Silvestr, Dárky, Bramborový salát, Tisk, Dia, Ohňostroj, Atmosféra, Milka, Korálky, Francouzsky, Advent apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Informace, informace, cestování, volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, země EU, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, geocaching, měny, státy usa, okresy České republiky apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: zdroje informací, cestování, pro děti, linky, Christina Aguilera, webovky, Free game online hry, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Wallpapers na PC ke stažení, Pozadí na tablet, Dopravní značení, zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Oklahoma, Illinois, Arkansas, Indiana, Jižní Dakota, Ohio, Kalifornie, New Jersey, Aljaška, Kansas, Washington, Virginie, Severní Karolína, Georgie, Connecticut, New Hampshire, Kentucky, Massachusetts, Mississippi, Florida, Louisiana, Maine, Rhode Island, Alabama, Iowa atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:tipy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přehled vlajek USA, doporučujeme, Omalovánky k vytištění pro děti, F, Vlajky jednotlivých států USA, Vše o Vánocích, Přání, přáníčka, blahopřání, Vlajky států obrázků, Životopisy slavných osobností, V

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, phablet, PC, notebook, displej, počítač, smartphone, mobil, tablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Windows XP, Red Hat Linux, Android, BlackBerry OS, macOS, Slackware, Java ME, Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Mint. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, zvířata, motorky, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery. Stahujte v rozlišení 1280x768, 360x760, 1280x960, 1280x800, 360x720, 3200x1200, 1800x1440, 375x667, 1920x1080, 4800x1200, 393x786, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 2048x1080, Full HD 1080x1920 atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, odkazy, zdarma, Venkovní vánoční dekorace, Ilustrační obrázky, volný čas, kuriozity, Freeware, webové stránky, Hry pro dívky online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Onlinovky zdarma

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štěstí, Tablet, Brno, Vídeň, Tapeta, Windows, Lego, Text, Strom, Jmenovky, Jarmark, Tisk, Borovice, Atmosféra, Řetězy, Štědrý den, Přání, Lindt, Betlém, Vánoce, Santa Claus, Vánoční ubrusy, Anděl, Vánoční kaktus, Keramika, Adventní neděle, Bramborový salát, K Tisku, Vinná klobása, Koleda, Kameňák apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, osobnosti, křesťanství, nadpřirozené osoby, mytologie, lékařství, historie, politici, profese a zaměstnání, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, školství, přezdívky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, sport, podnikání a podnikatelé, národnost, umělci, politika, zločin a právo atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, hyperlinky, F, Vánoční obrázky ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam souborových přípon, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štěstí, Tablet, Brno, Vídeň, Tapeta, Windows, Lego, Text, Strom, Jmenovky, Jarmark, Tisk, Borovice, Atmosféra, Řetězy, Štědrý den, Přání, Lindt, Betlém, Vánoce, Santa Claus, Vánoční ubrusy, Anděl, Vánoční kaktus, Keramika, Adventní neděle, Bramborový salát, K Tisku, Vinná klobása, Koleda, Kameňák apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Adventury, Střílecí hry, Barbie hry apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, nápoje, stavby, hudba, květiny, sport, jídlo a nápoje, náboženství, ovoce, auta, osobnosti a lidé, přístroje, zvířata, věda, láska, rostliny, muži, zelenina, nástroje a přístroje, mapy, ptáci atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, zeměpis, Wallpapers na PC ke stažení, Striptýz, humor, pro dospělé, Biografie slavných osobností, Seznam vlajek měst České republiky, Seznam zkratek a akronymů, počítače, Betlém ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Naše tipy
Livre de coloriage
Doporučené odkazy
Vlajka Palau
Tipy na zajímavé weby
Pozadí na plochu rostliny
Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.