Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Karetní, Klasické, Závodní a podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Obrázky zdarma, volný čas, Přehled formátů souborů, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, výukové pomůcky, Countries and flags, Online testy a kvízy zdarma, linky, odkaz, Online hry zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Animace, Postřehové hry, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry a tak dále.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O manželství, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Windows, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky o tchýních, O ekonomech apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:odkazy, URL, zajímavosti, internet, Tapety na plochu flóra a květiny, V, multimédia, Federace USA, Tenisové tapety na plochu PC, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vosí hnízda, Jmelí, Keramika, Vánoční kaktus, Linecká kolečka, Historické ozdoby, Ježíš Kristus, Dárky, Silvestr, Cesmína, Anděl, Samolepky, Anglicky, Zima, Ostrava, Pro děti, Monitor, Striezelmarkt, Adventní svícen, Láska nebeská, Brno, Kapr, Adventní neděle, K Vytištění, Sněhová vločka, Strom, Alkoholový kalendář, bezlepkové cukroví, Rostliny, Štědrý večer, Jesličky apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Květiny, Staroměstské náměstí, Nový rok, Tablet, Adventní neděle, Jmenovky, Tiskárna, Strom, Svíčky, Vídeňský punč, Vánoční kaktus, Adventní věnec, LED svíčky, Atmosféra, Václavské náměstí, Brno, Třásně, Lindt, Jarmark, Vánoční prostírání, Bůh, Sněhová vločka, Vosí hnízda, Anglicky, Píseň, Anděl, Kameňák, Plzeň, Vídeň, Patchwork, Borovice apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, auta, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, sport, dopravní prostředky, nápoje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, halloween, ovoce, nástroje a přístroje, mapy, hudba, náboženství, věda, symboly, stavby, zelenina, ženy a dívky, Vánoce a Advent, zvířata atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: zeměpis, Seznam státních vlajek, weby, Křesťanské omalovánky k tisku, Obrázky vlajek států světa, humor, hyperlinky, Poker Kartenspielen, pro dospělé, č, Počítačové tapety pro Windows, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Obrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, počítač, displej, monitor, ultrabook, mobilní telefon, tablet, smartphone, notebook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Slackware, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows 10, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, OSX. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, ptáci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, fantasy, květiny, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 1920x1440, 360x760, 375x667, 1800x1440, 375x812, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1366x768, 2560x1600, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 320x568, 800x600, 1440x960 atd.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Hannah Montana, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Logické hry, Akční gamesky, Střílecí hry apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: cestování, pro děti, Webové online testy zdarma, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Obrázky na PC ke stažení, doporučujeme, Dopravní značky, Best web page, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Webové html5 hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Obrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, počítač, displej, monitor, ultrabook, mobilní telefon, tablet, smartphone, notebook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Slackware, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows 10, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, OSX. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, ptáci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, fantasy, květiny, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 1920x1440, 360x760, 375x667, 1800x1440, 375x812, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1366x768, 2560x1600, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 320x568, 800x600, 1440x960 atd.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Hannah Montana, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Logické hry, Akční gamesky, Střílecí hry apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Full HD pozadí ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, notebook, monitor, mobil, ultrabook, phablet, smartphone, mobilní telefon, počítač, PC, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Slackware, Lubuntu, Android, Windows XP. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, Formule 1, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, free wallpapers, ptáci, květiny, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 360x720, 1280x800, 1152x768, 800x600, 1024x600, 1366x768, 1440x900, 375x812, 1152x1920, 2560x1440, 320x568, 1080x1920, 393x786, 1280x854, 1366x1024 atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: zdarma, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, info, Online vánoční magazín, Obrázková přání k svátku podle jmen, webové stránky, počítače, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zadarmo, Vymalovánky k tisku,

Několik fórů na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Partnerské weby
Shakira
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu fraktály
Doporučené odkazy
Přáníčka nejen k narození dítěte
Zajímavé internetové odkazy
Tenis wallpapers
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.